Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Field
te: ఖాళీ

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Page
te: పేజీ
