Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Scroll
ug: سىيرىلما
