Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Node
af: Mode

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: Delete block
af: Skrap blok
