Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Field
ar: الحقل

en: Region
ar: المنطقة

en: Node
ar: العقدة

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Advanced
ar: متقدم

en: Entity
ar: الكيان

en: Fixed
ar: ثابت

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف صندوق %name؟

en: Delete block
ar: احذف الصندوق

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف

en: Ensure that each block description is unique.
ar: تأكد أن كل صندوق له وصف فريد.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Maximum dimensions
ar: أقصى بعد
