Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Field
ast: Campu

en: Region
ast: Rexón

en: Node
ast: Noyu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina
