Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Field
bg: Поле

en: Region
bg: Област на сайта

en: Node
bg: Материал

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: Delete block
bg: Изтриване на блок
