Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Delete block
bo: ལྷུ་ལག་སུབ་པ

en: Fieldgroup
bo: ཡིག་དུམ་གྱི་ཚོ།

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Ensure that each block description is unique.
bo: ལྷུ་ལག་་རེ་རེའི་གསལ་བཤད་ནི་ཁྱད་པར་ཅན་ཡིན་པར་ངེས་གཏན་བྱོས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
