Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: No
br: Nann

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn
