Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Field
bs: Polje

en: Node
bs: Nod

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati blok %name?

en: Delete block
bs: Obriši blok
