Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: No
dz: མེན།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Are you sure you want to delete the block %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེབ་དུམ་ %name ་དེ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Delete block
dz: སྡེབ་ཚན་བཏོན་གཏང་
