Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Field
el: Πεδίο

en: Region
el: Περιοχή

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Are you sure you want to delete the block %name?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το μπλοκ %name;

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Delete block
el: Διαγραφή μπλοκ

en: Maximum upload size per file
el: Μέγιστο μέγεθος αποστολής ανά αρχείο

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
el: Παρακαλώ προσδιορίστε μια ανάλυση στη μορφή ΠΛΑΤΟΣxΥΨΟΣ (πχ: 640x480).

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
el: Η επιλογή "@field" πρέπει να περιέχει μια έγκυρη τιμή. Μπορείτε είτε να αφήσετε το πεδίο κειμένου κενό, είτε να εισάγετε μια τιμή όπως "512" (bytes), "80K" (kilobytes) ή "50M" (megabytes).

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Ensure that each block description is unique.
el: Βεβαιωθείτε ότι η περιγραφή του κάθε μπλοκ είναι μοναδική.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Maximum dimensions
el: Μέγιστες διαστάσεις
