Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
