Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Field
gl: Campo

en: Region
gl: Área

en: Node
gl: Nodo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Are you sure you want to delete the block %name?
gl: Está seguro de querer eliminar o bloque %name?

en: Delete block
gl: Eliminar o bloque

en: Fieldgroup
gl: Grupo de campos

en: Maximum upload size per file
gl: Tamaño máximo de subida por ficheiro

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
gl: O tamaño máximo permitido de imaxe expresado como ANCHOxALTO(ex.640x480). Establecer a 0 para deshabilitar restriccions. Se cárgase unha imaxe mais grande, será redimensionada para reflexar o acho e alto dados.

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Ensure that each block description is unique.
gl: Asegúrese de que a descrición de cada bloque é único.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
