Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Node
gu: નોડ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
