Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Field
hu: Mező

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Region
hu: Régió

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Advanced
hu: Haladó

en: Entity
hu: Entitás

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Delete block
hu: Blokk törlése

en: Fieldgroup
hu: Mezőcsoport

en: Maximum upload size per file
hu: Legnagyobb feltölthető méret fájlonként

en: Local
hu: Helyi

en: Cover
hu: Borító

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
hu: A képeknek engedélyezett legnagyobb felbontás SZÉLESSÉG×MAGASSÁG formában (például 640×480). Nullára (0) állítva semmilyen korlátozás nem lép életbe. Ha a feltöltött kép nagyobb, akkor át lesz méretezve a megadott szélesség és magasság alapján.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
hu: Meg kell határozni egy felbontást SZÉLESSÉG×MAGASSÁG (pl. 640×480) formában.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
hu: „@field” beállításnak érvényes értéket kell tartalmaznia. Vagy üresen kell hagyni, vagy egy olyan karaktersorozatot kell megadni, mint: „512” (bájt), „80K” (kilobájt) vagy „50M” (megabájt).

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: Ensure that each block description is unique.
hu: Biztosítani kell, hogy minden blokk leírása egyedi legyen.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Maximum dimensions
hu: Legnagyobb méretek

en: Contain
hu: Tartalmaz
