Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Advanced
jv: Mahir

en: Are you sure you want to delete the block %name?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak jeneng blok %name?

en: Delete block
jv: Mbusak blok

en: Ensure that each block description is unique.
jv: Pastekaké yén saben blok nduwéni katrangan sing unik.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
