Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Field
ka: ველი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %name ბლოკის წაშლა?

en: Delete block
ka: ბლოკის წაშლა
