Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Field
km: វាល

en: Region
km: តំបន់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់លុប​ប្លុក %name មែន​ទេ ?

en: Delete block
km: លុប​ប្លុក

en: Ensure that each block description is unique.
km: ប្រាកដ​ថា​សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ប្លុក​នីមួយ​ៗ​មាន​តែ​មួយ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
