Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Cover
kn: ಕೋವರ್
