Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Field
ku: خانە

en: Region
ku: ناوچە

en: Node
ku: گرێ

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: Delete block
ku: بلۆک بسڕەوە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
