Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Field
lt: Laukelis

en: Region
lt: Sritis

en: Node
lt: Mazgas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Entity
lt: Esybė

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: Cover
lt: Viršelis

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
lt: "@field" turi būt galiojanti reikšmė.  Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais).

en: Ensure that each block description is unique.
lt: Įsitikinkite, kad kiekvieno bloko aprašymas yra unikalus.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
