Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Field
lv: Lauks

en: Region
lv: Reģions

en: Node
lv: Mezgls

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Entity
lv: Entītija

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: Cover
lv: Titulbilde

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Ensure that each block description is unique.
lv: Pārliecinieties, ka katra bloka apraksts ir unikāls.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
