Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Node
mg: Fehy
