Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
