Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Field
mn: Талбар

en: Region
mn: Бүс

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
