Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Node
mr: शाखा

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान
