Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Node
ne: नोड

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्
