Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Field
nn: Felt

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nn: Er du sikker på at du vil slette blokken %name?

en: Delete block
nn: Slett blokk
