Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Field
os: Быдыр
