Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ
