Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Field
sk: Pole

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Node
sk: Uzol

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Entity
sk: Entita

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Delete block
sk: Odstrániť blok

en: Fieldgroup
sk: Skupina polí

en: Maximum upload size per file
sk: Maximálna veľkosť nahratého súboru.

en: Local
sk: Lokálny

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
sk: Maximálne povolená veľkosť obrázku v tvare ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480). Zadajte 0 pre žiadne obmedzenia. Ak je nahraný väčší obrázok, tak bude jeho veľkosť zmenšená na tieto rozmery.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
sk: Prosím definujte veľkosť obrázka vo formáte ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480).

en: Ensure that each block description is unique.
sk: Uistite sa, že je každý popis bloku jedinečný.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
