Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: No
ta: இல்லை

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
