Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Are you sure you want to delete the block %name?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบบล็อค %name?

en: Delete block
th: ลบบล็อค

en: Maximum file size
th: ขนาดไฟล์สูงสุด

en: Ensure that each block description is unique.
th: ต้องแน่ใจว่าคำอธิบายบล็อคแต่ละอัน ไม่ซ้ำกัน

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Maximum dimensions
th: ขนาดสูงสุด
