Stellar.js (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Field
tr: Alan

en: Region
tr: Bölge

en: Node
tr: Düğüm

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Entity
tr: Nesne

en: Fixed
tr: Sabit

en: Are you sure you want to delete the block %name?
tr: %name bloğunu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Delete block
tr: Blok sil

en: Fieldgroup
tr: Alan Grubu

en: Local
tr: Yerel

en: Maximum file size
tr: Dosya boyutu üst sınırı

en: Ensure that each block description is unique.
tr: Her blok açıklamasının özgün olduğunu sağlayın.

en: Image style
tr: Resim stili

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Maximum dimensions
tr: Boyut üst sınırı
