Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Add
af: Voeg by
