Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Add
bs: Dodaj
