Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Add
da: Tilføj

en: Machine name
da: Internt navn

en: Step
da: Trin

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
da: Tak for din ansøgning om en konto. Din konto afventer godkendelse af en administrator.<br />I mellemtiden er din adgangskode og yderligere instruktioner blevet sendt til din e-mail-adresse.

en: Registration successful. You are now logged in.
da: Registrering lykkedes. Du er nu logget ind.

en: Edit @title
da: Redigér @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
da: En besked med yderligere vejledning er blevet sendt til din e-mail-adresse.
