Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Add
hi: जोड़ें

en: Machine name
hi: मशीन नाम
