Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.
