Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.
