Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ne: विस्तृत जानकारी सहितको स्वागत सन्देश तपाईको ईमेल ठेगानामा पठाईएको छ।
