Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය
