Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Add
uk: Додати

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Step
uk: Крок

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: Edit @title
uk: Редагувати @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено на вашу електронну скриньку.
