Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Add
ur: شامل کریں
