Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Add
ar: إضافة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ar: نشكرك لطلبك حسابا. حسابك حاليا في انتظار موافقة إداري الموقع.<br /> حتى يحين ذلك، أرسلت رسالة ترحيب إلى عنوان بريدك الإلكتروني، و معها مزيد من التوجيهات.

en: Registration successful. You are now logged in.
ar: نجح التسجل، لقد ولجت الآن.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ar: تم إرسال رسالة ترحيب مع تعليمات إضافية إلى عنوان بريدك الإلكتروني.
