Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cy: Diolch am geisio am gyfrif. Mae eich cyfrif ar hyn o bryd yn aros am gymeradwyaeth gan y gweinyddwr safle. <br/> Yn y cyfamser, mae neges croeso wedi ei yrru i'ch cyfeiriad e-bost.

en: Registration successful. You are now logged in.
cy: Cofrestriad yn llwyddiannus. Rydych wedi mewngofnodi.
