Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Add
eu: Gehitu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.
