Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Add
fa: افزودن

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fa: از شما برای درخواست حساب متشکریم. حساب شما در حال حاضر منتظر موافقت مدیریت است. در ضمن یک پیغام خوشامدگویی با دستورالعمل بعدی به نشانی پست الکترونیک شما ارسال شد.

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد سایت شده‌اید.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fa: پیغام خوش‌آمدگویی همراه با راهنمایی‌های بعدی به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال شد.
