Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Add
fi: Lisää

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Step
fi: Askel

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Kiitos rekisteröitymisestä. Rekisteröitymisesi odottaa parhaillaan ylläpitäjän hyväksyntää.<br />Lähetämme tällä välin sähköpostiosoitteeseesi viestin, jossa on lisäohjeita.

en: Registration successful. You are now logged in.
fi: Rekisteröityminen onnistui. Olet nyt kirjautunut sisään.

en: Edit @title
fi: Muokkaa @title

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Tervetulosähköposti on lähetetty sähköpostiosoitteeseesi.
