Multi-Step Registration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Step
hu: Lépés

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hu: Köszönjük a felhasználó létrehozására irányuló kérelmet. A webhelyre az adminisztrátor jóváhagyása után lehet belépni.<br />Egy üdvözlő email hamarosan megérkezik a megadott email címre a további teendők leírásával.

en: Registration successful. You are now logged in.
hu: Az új felhasználó létrejött és sikeresen belépett.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hu: A megadott e-mail címre nemsokára egy további teendőket tartalmazó üdvözlő üzenet fog érkezni.
